Reklama
Reklama

Lech wypożyczył swoich piłkarzy do pierwszej ligi

Hubert Sobol podczas prezentacji | fot. twitter.com/ODRAOPOLEpl

Przy Bułgarskiej ruchy transferowe idą pełną parą.

W Lechu Poznań pracują nad kolejnymi transferami przychodzącymi, ale nie brakuje również zawodników, którzy odchodzą z klubu. Kolejorz chętnie oddaje swoich młodych zawodników na wypożyczenia do niższych klas rozgrywkowych, gdzie nabywają bezcenne doświadczenie.

Praktyczny zawód w 2 lata! Niskie czesne! Sprawdź! Technik Usług Kosmetycznych w 2 lata! Nie zwlekaj! Rekrutacja trwa!
REKLAMA

19-letni Bartosz Mrozek trafił właśnie do GKS Katowice. Bramkarz w poprzednich rozgrywkach bronił barw drugoligowej Elany Toruń, więc pozostanie na tym samym szczeblu rozgrywek. Tam będą występować również rezerwy Kolejorza.

- Bartek wrócił do nas z wypożyczenia do Elany Toruń jako dojrzały bramkarz, ale uznaliśmy, że musi w dalszym ciągu zbierać jak najwięcej doświadczenia na szczeblu centralnym. Z racji na to, że w kadrze pierwszego zespołu znajduje się obecnie trzech innych golkiperów, szukaliśmy dla niego możliwości regularnych występów na poziomie krajowym. Liczymy, że dzięki swojej dobrej postawie w przyszłych miesiącach nasz wychowanek postawi kolejny krok w swojej bramkarskiej karierze, a także pomoże swojemu klubowi w powrocie do pierwszej ligi - tłumaczył na łamach lechpoznan.pl Tomasz Rząsa, dyrektor sportowy Lecha.

Z kolei do pierwszoligowej Odry Opole trafi Hubert Sobol. Poprzednią rundę spędził on w Warcie Poznań, ale tam otrzymał tylko jedną szansę występu i Kolejorz zdecydował się na skrócenie wypożyczenia. Napastnik w stolicy polskiej piosenki spotka m.in. trenera Mariusza Rumaka.

Reklama
Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

18℃
13℃
Poziom opadów:
2.4 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
3.93 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro