Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
23 17
Reklama

Media: Lech Poznań znalazł nowego bramkarza

sk
poniedziałek, 13.05.2019 r.
godz. 11.02
sk | poniedziałek, 13.05.2019 r., godz. 11.02
Media: Lech Poznań znalazł nowego bramkarza
fot. PAP/EPA

Po sezonie zajdą istotne zmiany w obsadzie bramki Lecha Poznań.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
25°C 1022 hPa
JUTRO
pogoda
23°C 1020 hPa
POJUTRZE
pogoda
27°C 1020 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI
Klub oficjalnie poinformował już, że nie przedłuży wygasających za kilka tygodni umów z Jasminem Buriciem i Matusem Putnockim. To oznacza konieczność transferów na Bułgarską, ponieważ w kadrze Kolejorza nie ma obecnie golkipera zdolnego do gry na poziomie ekstraklasy.
 
Wszystko wskazuje na to, że Kolejorz znalazł już nowego bramkarza. To Mickey van der Hart, zawodnik holenderskiego PEC Zwolle. W tym sezonie był on podstawowym graczem występującego w Eredivisie zespołu, ale kilka tygodni temu sam poinformował w mediach społecznościowych, że czeka go nowa przygoda.
 
Następnie holenderskie media donosiły, że piłkarz otrzymał ofertę z Polski, a według Piotra Wołosika z "Przeglądu Sportowego" van der Hart zwiąże się umową z Kolejorzem. Ten nie będzie musiał płacić za Holendra, bo bo jego kontrakt z PEC wygaśnie 30 czerwca.
 

Van der Hart wkrótce będzie świętować 25. urodziny. Jest wychowankiem Ajaksu Amsterdam, do Zwolle trafił 4 lata temu. Zaliczył 13 występów w młodzieżowej reprezentacji Holandii.

Reklama