Reklama
Reklama

Wstrzymany ruch i osoby na torowisku w nocy na moście św. Rocha. "Co się stało?"

fot. Mateusz

Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę.

O służbach MPK, osobach na torowisku i wstrzymanym ruchu tramwajowym dzisiejszej nocy na moście św. Rocha poinformował nas Czytelnik. Co się stało? - pyta Mateusz i przesyła do nas kilka zdjęć.

Okazuje się, że w tym miejscu nie działo się nic niepokojącego. Wszystko było zaplanowane. To już kolejna - siódma akcja Klubu Miłośników Pojazdów Szynowych w Poznaniu pod hasłem "Poznańska Wiosna z Zielonym Tramwajem" - informuje kierownik ruchu CNR MPK. Członkowie klubu tradycyjnie wybrali się w podróż ulicami Poznania. W tym roku podróżowali najnowszym tramwajowym nabytkiem MPK Poznań Moderusem Gammą - dodaje.

Wyruszymy w trasę po najciekawszych żelaznych szlakach naszego miasta, gdzie tramwaj pozować będzie do zdjęć na tle charakterystycznych obiektów naszego miasta - zapowiadali członkowie poznańskiego Klubu Miłośników Pojazdów Szynowych.

Za tramwajem dla bezpieczeństwa jeździli nasi pracownicy - tłumaczy kierownik Nadzoru Ruchu. Tramwaj, co jakiś czas zatrzymywał się w miejscach gdzie czekały już na niego osoby z aparatami fotograficznymi. Taka podróż trwała do około godziny 5 - dodaje.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW ostrzega przed burzami z gradem
32℃
20℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
14.94 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro