Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
23 17
Reklama

Wstrzymany ruch i osoby na torowisku w nocy na moście św. Rocha. „Co się stało?”

j
niedziela, 28.04.2019 r.
godz. 15.30
j | niedziela, 28.04.2019 r., godz. 15.30
Wstrzymany ruch i osoby na torowisku w nocy na moście św. Rocha. „Co się stało?”
fot. Mateusz

Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
25°C 1022 hPa
JUTRO
pogoda
23°C 1020 hPa
POJUTRZE
pogoda
27°C 1020 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

O służbach MPK, osobach na torowisku i wstrzymanym ruchu tramwajowym dzisiejszej nocy na moście św. Rocha poinformował nas Czytelnik. Co się stało? - pyta Mateusz i przesyła do nas kilka zdjęć.

Okazuje się, że w tym miejscu nie działo się nic niepokojącego. Wszystko było zaplanowane. To już kolejna - siódma akcja Klubu Miłośników Pojazdów Szynowych w Poznaniu pod hasłem „Poznańska Wiosna z Zielonym Tramwajem” - informuje kierownik ruchu CNR MPK. Członkowie klubu tradycyjnie wybrali się w podróż ulicami Poznania. W tym roku podróżowali najnowszym tramwajowym nabytkiem MPK Poznań Moderusem Gammą - dodaje.

Wyruszymy w trasę po najciekawszych żelaznych szlakach naszego miasta, gdzie tramwaj pozować będzie do zdjęć na tle charakterystycznych obiektów naszego miasta – zapowiadali członkowie poznańskiego Klubu Miłośników Pojazdów Szynowych.

Za tramwajem dla bezpieczeństwa jeździli nasi pracownicy – tłumaczy kierownik Nadzoru Ruchu. Tramwaj, co jakiś czas zatrzymywał się w miejscach gdzie czekały już na niego osoby z aparatami fotograficznymi. Taka podróż trwała do około godziny 5 – dodaje.

Reklama