Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
23 17
Reklama

Poznań: miasto wyremontuje siedzibę MOPR

j
czwartek, 25.04.2019 r.
godz. 11.30
j | czwartek, 25.04.2019 r., godz. 11.30
Poznań: miasto wyremontuje siedzibę MOPR
fot. PIM

Właśnie ogłoszony został przetarg, który wyłoni wykonawcę prac projektowych.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
25°C 1022 hPa
JUTRO
pogoda
23°C 1020 hPa
POJUTRZE
pogoda
27°C 1020 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Siedziba Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Poznaniu przy ul. Cześnikowskiej zostanie zmodernizowana i rozbudowana o nowy budynek. Na parterze nowego budynku ma mieścić się m.in. kancelaria, hol z poczekalnią, punkty obsługi klienta, sala konferencyjna, pomieszczenia do specjalistycznej pracy z klientem, kącik dla dzieci oraz zaplecze sanitarne. Na piętrze powstanie kilkanaście pomieszczeń biurowych z zapleczem sanitarnym i socjalnym. Nowy gmach ma być wyposażony w windę dla osób z niepełnosprawnościami – informują Poznańskie Inwestycje Miejskie.

Istniejący budynek zostanie przebudowany w zakresie, który wykaże wcześniej opracowana  inwentaryzacja i ocena stanu technicznego. Wybrany w przetargu projektant opracuje dwie koncepcje rozbudowy i przebudowy głównej siedziby MOPR wraz z szacunkowym określeniem kosztów. Jedna z tych koncepcji ma zakładać łącznik pomiędzy istniejącym a nowym budynkiem – dodają.

Zainteresowane podmioty mogą zgłaszać swoje oferty do 7 maja. Według planów prace budowlane mają być prowadzone do IV kwartału 2021 roku.

Reklama