Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
23 17
Reklama

Biały bus krąży po drogach, a jego pasażerowie zaczepiają dzieci. Policja dementuje te doniesienia

BS
czwartek, 21.03.2019 r.
godz. 18.31
BS | czwartek, 21.03.2019 r., godz. 18.31
Biały bus krąży po drogach, a jego pasażerowie zaczepiają dzieci. Policja dementuje te doniesienia

W ostatnim czasie w Internecie pojawiły się informacje o białym busie, który pojawił się na drogach powiatu grodziskiego. Z przekazywanych informacji wynika, że pasażerowie busa mieli zaczepiać dzieci. Policja dementuje te informacje.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
25°C 1022 hPa
JUTRO
pogoda
23°C 1020 hPa
POJUTRZE
pogoda
27°C 1020 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Informacje, które mieszkańcy przekazują sobie za pośrednictwem serwisów społecznościowych coraz więcej niepokojących dowodów na to, że dzieci są porywane w Polsce. A policja szuka ukraińskiej mafii. Oto jak pisze o tym jedna mieszkanka naszego regionu: "Jestem mamą, mój brat pracuje na policji. Policjantom zakazane mówić o tym, że takich porwań jest dużo w całej Polsce. Dzieci są porywane, na organy są wycinane. Niedawno w Rzeszowie znaleziono w jeziorze chłopca. Miał wycięte nerki. Porywacze przyjeżdżają ukraińskimi minibusami (z ukraińskimi tablicami), a następnie chwytakami magnetycznymi przyczepiają bułgarskie i polskie tablicy. Policja to wie i szuka. Wszystko ukrywają przed nami!!! Boję się wypuszczać moją 12-letnią córkę z domu! Powiedzcie rodzicom w szkołach, muszą wiedzieć, co się dzieje?"

Przypomnijmy, że teraz na Ukrainie jest bardzo trudna sytuacja gospodarcza. Wielu wykwalifikowanych lekarzy stracili pracę. Z tego korzystają się ukraińskie gangi kryminalne w Polsce, aby zarobić pieniądze na "czarnym rynku transplantologii". Koszt jednej nerki dziecka wynosi 250–300 tysięcy dolarów – duże pieniądze dla ukraińskich gangsterów.

Reklama