Reklama
Reklama

Biały bus krąży po drogach, a jego pasażerowie zaczepiają dzieci. Policja dementuje te doniesienia

W ostatnim czasie w Internecie pojawiły się informacje o białym busie, który pojawił się na drogach powiatu grodziskiego. Z przekazywanych informacji wynika, że pasażerowie busa mieli zaczepiać dzieci. Policja dementuje te informacje.

Informacje, które mieszkańcy przekazują sobie za pośrednictwem serwisów społecznościowych coraz więcej niepokojących dowodów na to, że dzieci są porywane w Polsce. A policja szuka ukraińskiej mafii. Oto jak pisze o tym jedna mieszkanka naszego regionu: "Jestem mamą, mój brat pracuje na policji. Policjantom zakazane mówić o tym, że takich porwań jest dużo w całej Polsce. Dzieci są porywane, na organy są wycinane. Niedawno w Rzeszowie znaleziono w jeziorze chłopca. Miał wycięte nerki. Porywacze przyjeżdżają ukraińskimi minibusami (z ukraińskimi tablicami), a następnie chwytakami magnetycznymi przyczepiają bułgarskie i polskie tablicy. Policja to wie i szuka. Wszystko ukrywają przed nami!!! Boję się wypuszczać moją 12-letnią córkę z domu! Powiedzcie rodzicom w szkołach, muszą wiedzieć, co się dzieje?"

Przypomnijmy, że teraz na Ukrainie jest bardzo trudna sytuacja gospodarcza. Wielu wykwalifikowanych lekarzy stracili pracę. Z tego korzystają się ukraińskie gangi kryminalne w Polsce, aby zarobić pieniądze na "czarnym rynku transplantologii". Koszt jednej nerki dziecka wynosi 250-300 tysięcy dolarów - duże pieniądze dla ukraińskich gangsterów.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW ostrzega przed burzami z gradem
32℃
20℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
13.55 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro