Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
19 9
zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
18°C 1020 hPa
JUTRO
pogoda
19°C 1017 hPa
POJUTRZE
pogoda
19°C 1012 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Kierowcy znowu zablokowali podziemny parking CH Posnania. 'Posnania poległa. Wyjazd z parkingu dwie godziny'

BS
sobota, 9.03.2019 r.
godz. 21.28
BS | sobota, 9.03.2019 r., godz. 21.28
Kierowcy znowu zablokowali podziemny parking CH Posnania. 'Posnania poległa. Wyjazd z parkingu dwie godziny'
fot. czytelnik

W sobotę po raz kolejny doszło do zablokowania parkingu CH Posnania przez kierowców, którzy przybyli na sobotnie zakupy.

Korki na parkingu podziemnym CH Posnania to powoli weekendowy zwyczaj w naszym mieście. Dziś według relacji naszych czytelników niektórzy utknęli w korkach na dwie godziny - Parking sparaliżowany, ludzie wyłączyli silniki i stoją. Nie rusza się nic - pisze jeden z czytelników, a drugi komentuje - Posnania poległa. Wyjazd z parkingu dwie godziny.

Problem korków to jednak nie tylko problem kierowców. Okazuje się, że jest to sprawa dotkliwa również dla okolicznych mieszkańców - Jest sobota godzina 18:00, wielkie korki przy centrum Posnania. Powoduje to jak zwykle ogromny hałas wentylacji centrum handlowego. Mierząc na balkonie - mieszkam na Katowickiej - aplikacją w telefonie jest to ciągły świdrujący mózg hałas na poziomie ponad 60db. Pisaliście Państwo już jakiś czas temu o tym problemie i przedstawiciel  CH Posnania wypowiadał się, że usuną tą uciążliwość. Jak dziś słychać żadne działania nie zostały raczej podjęte - pisze czytelnik Marcin.

Do sprawy wrócimy wkrótce na naszych łamach.

Reklama