Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
10 3
Reklama
zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
18°C 1027 hPa
JUTRO
pogoda
10°C 1025 hPa
POJUTRZE
pogoda
6°C 1014 hPa

Licytacja unikatowych koziołków w Kupcu Poznańskim

REKLAMA
czwartek, 11.10.2018 r.
godz. 19.00
REKLAMA | czwartek, 11.10.2018 r., godz. 19.00
Licytacja unikatowych koziołków w Kupcu Poznańskim
Stroje koziołków (od lewej): Natalia Ślizowska, Kuku-ryku pracownia

Na zakończenie obchodów 17 urodzin pod hasłem „Przytul koziołka” Kupiec Poznański zaprasza Poznaniaków do udziału w WIELKIEJ LICYTACJI KOZIOŁKÓW z serii limitowanej ubranych w stroje polskich projektantów i Przyjaciół Kupca Poznańskiego. Licytacja, z której dochód wesprze Fundację Siepomaga, odbędzie się już 13 października o godzinie 14.00, w Kupcu Poznańskim.

Podczas finału obchodów 17 urodzin Kupca Poznańskiego, 13 października, na licytację zostanie wystawionych 17 urodzinowych koziołków. Każdy z nich jest niepowtarzalny i wyjątkowy, bo ubrany w strój zaprojektowany specjalnie na tę okazję.

„Pomysł stworzenia koziołków z serii limitowanej powstał podczas prac nad koncepcją tegorocznych urodzin Kupca Poznańskiego. Tradycyjnie już przygotowaliśmy wydarzenie zamknięte dla akcjonariuszy, najemców, kontrahentów, pracowników i współpracowników. Uruchomiliśmy też akcję „Przytul koziołka” dla naszych klientów, ale chcieliśmy zrobić coś więcej. Stąd pomysł na akcję charytatywną, do której dołączyła Fundacja Siepomaga. Do udziału w akcji zaprosiliśmy także projektantów, dzięki zapałowi których powstały naprawdę oryginalne projekty strojów koziołków. Warto wspomnieć, że koziołki są też wyjątkowe z uwagi na rozmiary – mają ponad metr wysokości” – wyjaśnia Anna Jabłońska, Główny Specjalista ds. Marketingu w Kupcu Poznańskim.

Podczas wydarzenia zamkniętego wylicytowano pierwsze 3 koziołki. Ich stroje zaprojektowali: TOMAOTOMO by Tomasz Olejniczak, Chruscinska (Angelika Chruścińska) oraz Kossie. 13 października będzie można wylicytować koziołki, które ubrali: Eva Minge, Teresa Kopias, Viola Śpiechowicz, bola by Ola Bajer, Place for Dress, Magda Hasiak, Natalia Ślizowska, Nonoproblemo i Maja Łagoda Pracownia Torebek, Pracownia Kuku-ryku oraz Bialcon mieszczący się w Kupcu Poznańskim. Specjalny strój dla jednego koziołka ufundował też Lech Poznań. 

„Jesteśmy bardzo wdzięczni za to, że projektanci i Przyjaciele z tak ogromnym zapałem przyłączyli się do naszego projektu. Wyszło wspaniale! Teraz liczymy na wsparcie Poznaniaków. Serdecznie zapraszamy do udziału w licytacji i zachęcamy do hojności” – podsumowuje Anna Jabłońska.

URODZINOWA LICYTACJA
13.10. od godz.14.00
Kupiec Poznański, przy fontannie (parter)
(wpłaty będą przyjmowane zarówno w formie gotówkowej, jak i bezgotówkowej)

Więcej informacji:
http://bit.ly/LicytacjaKupiecPoznanski

Reklama