Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
0 -6

Włamali się do domu. Przed policjantami próbowali schować się w szafie i za nią

j
poniedziałek, 12.02.2018 r.
godz. 22.08
j | poniedziałek, 12.02.2018 r., godz. 22.08
Włamali się do domu. Przed policjantami próbowali schować się w szafie i za nią
fot. Policja

Policjanci na gorącym uczynku zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy włamali się do jednego z domów w okolicach centrum Grodziska Wielkopolskiego. Grozi im nawet 10 lat pozbawienia wolności.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
1°C 1020 hPa
JUTRO
pogoda
0°C 1021 hPa
POJUTRZE
pogoda
0°C 1014 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Do zdarzenia doszło w ubiegłym tygodniu. O włamaniu właścicielka jednego z domów w okolicach centrum Grodziska Wielkopolskiego została powiadomiona przez swojego sąsiada. Kobieta natychmiast o tym fakcie powiadomiła policjantów. Funkcjonariusze wraz z właścicielką weszli do domu.

Ich oczom ukazał się ogólny nieład i bałagan. W jednym z pomieszczeń policjanci za szafą zauważyli stojącego mężczyznę w kurtce z założonym kapturem na głowie. Mężczyzna rzucił się na policjantów, ci jednak natychmiast go obezwładnili, zakładając mu kajdanki – relacjonuje podkom. Kamil Sikorski z policji w Gorzowie Wielkopolskim.

Funkcjonariusze kontynuowali poszukiwania innych ewentualnych sprawców. W tym samym pokoju we wnęce szafy ukrywał się kolejny włamywacz, który również został przez policjantów obezwładniony i przetransportowany do policyjnego radiowozu - dodaje.

Mężczyźni to 28 i 46 letni mieszkańcy Grodziska Wielkopolskiego, są znani policjantom. Kobieta wyceniła straty na kilka tysięcy złotych. Mężczyznom grozi nawet do 10 lat więzienia.

Reklama