Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
13 7
Reklama

ZTM przygotował złote karty PEKA z autografem Jacka Jaśkowiaka. Zostaną zlicytowane podczas finału WOŚP

BS
wtorek, 9.01.2018 r.
godz. 15.30
BS | wtorek, 9.01.2018 r., godz. 15.30
ZTM przygotował złote karty PEKA z autografem Jacka Jaśkowiaka. Zostaną zlicytowane podczas finału WOŚP

Limitowaną, krótką serię złotych kart PEKA przygotwał Zarząd Transportu Miejskiego dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Karty zostaną zlicytowane w trakcie najbliższego finału.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
9°C 1032 hPa
JUTRO
pogoda
13°C 1032 hPa
POJUTRZE
pogoda
16°C 1030 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

- Zarząd Transportu Miejskiego w Poznaniu – w ścisłej współpracy z Politechniką Poznańską i Toro Performance Group – wyprodukował limitowaną, krótką serię unikalnych kart PEKA na okaziciela. To absolutnie wyjątkowe karty: w kolorze złotym, z herbem Miasta Poznania i podpisem prezydenta oraz charakterystycznym serduszkiem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Grafika nawiązuje bezpośrednio do 26. Finału WOŚP i tylko w jego trakcie będzie można je zdobyć - informuje ZTM. 

Karty będą licytowane w trakcie odbywającego się w niedzielę wielkiego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Będzie je można licytować na aukcjach w sztabie na poznańskiej Ławicy - ul. Złotowska przy Chacie Polskiej oraz w Centrum Kultury Zamek. Karty mają charakter kolekcjonerski, ale mają zachowaną pełną funkcjonalność i po doładowaniu mogą być używane jako karta na okaziciela.

Reklama