Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
27 13
Reklama

John Deere otwiera centrum biznesowe w Poznaniu. Powstanie 120 nowych miejsc pracy

BS
wtorek, 12.12.2017 r.
godz. 16.30
BS | wtorek, 12.12.2017 r., godz. 16.30
John Deere otwiera centrum biznesowe w Poznaniu. Powstanie 120 nowych miejsc pracy
fot. UMP

Światowy potentat w branży maszyn rolniczych - firma John Deere - otworzyła w Poznaniu nowe centrum biznesowe. Znajdzie w nim zatrudnienie 120 osób.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
24°C 1012 hPa
JUTRO
pogoda
27°C 1009 hPa
POJUTRZE
pogoda
19°C 1010 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

W otwarciu centrum biznesowego firmy John Deere wziął udział prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak - To kolejna bardzo ważna dla nas decyzja, która pokazuje zaufanie inwestorów do miasta. Sektor nowoczesnych usług rośnie u nas bardzo dynamicznie. W ciągu trzech lat z 10-ciu tysięcy miejsc pracy, doszło do zwiększenia do 16-tu tysięcy. Nie ma w Polsce miasta, które ma taką dynamikę - mówił Jacek Jaśkowiak, prezydent Poznania i dodawał - Poznań jest jednym z największych ośrodków akademickich w Polsce. Rocznie studiuje tutaj około 116,5 tysiąca osób, dlatego poszukujemy firm i przedsiębiorstw, które mogą zaoferować absolwentom uczelni ciekawe miejsca pracy. Wszystko to może zagwarantować John Deere, dlatego zależy nam na zbudowaniu z nim zaufanej relacji. Firma świetnie wpisuje się w cel strategiczny rozwoju Miasta - w prowadzanie nowoczesnej i atrakcyjnej przedsiębiorczości, która rozwija silną i zróżnicowaną gospodarkę w Poznaniu.

W nowym centrum biznesowym znajdzie zatrudnienie 120 osób - W przeszłości współpracowaliśmy głównie z uczelniami rolniczymi. Natomiast teraz będziemy szukać również pracowników z wykształceniem językowym, to może być język hiszpański, francuski, angielski, niemiecki i inne. Podejmiemy tez współpracę z absolwentami uniwersytetów ekonomicznych, którzy będą w stanie obsługiwać nasze potrzeby związane z finansami, księgowością, logistyką i zarządzaniem zasobami ludzkimi - wyjaśnia Tanja Knickel, dyrektor finansowa John Deere.

John Deere to firma założona w 1837 roku w USA, która jest jednym ze światowych potentatów na rynku maszyn rolniczych. Firma posiada 65 zakładów w dziewiętnastu państwach.

Reklama