Pogoda jutro Pogoda Poznań
Reklama
Świąteczna Kraina w Deli Park!
REKLAMA | aktualizacja: Poniedziałek, 2 2021 roku, godzina 06: 1

Świąteczna Kraina w Deli Park!

DELI Park zaprasza na spektakularne iluminacje świąteczne i pokazy laserowe w Świątecznej Krainie! to wspaniała niespodzianka dla dzieci, ale też okazja do ciekawego i pożytecznego spędzania czasu w rodzinnym gronie. Święty Mikołaj ponownie zaprasza do DELI Park, by razem ze swoimi Elfami wprowadzić każdego w świąteczny nastrój! Na grupy zorganizowane czekają niesamowite kreatywne warsztaty kulinarne lub plastyczne! Na terenie Parku działa Wielkopolska Poczta Św. Mikołaja, gdzie każdy może wysłać swój list priorytetem do Laponii! Nie martwcie się jeżeli nie zdążyliście go jeszcze napisać, w DELI Park Elfy czekają, by razem z Wami przelać na papier najskrytsze marzenia! Tylko w DELI Park zwiedzicie Lodowy Pałac i zjedziecie zjeżdżalnią SNOWTUBING! Koniecznie musicie pospacerować ścieżkami Podniebnej Eko Wioski, gdzie oświetlone mosty w koronach drzew zyskują niezapomniany klimat! Dla miłośników tradycji przygotowaliśmy Szopkę Bożonarodzeniową z żywymi zwierzętami, a niskie temperatury nie będą Wam straszne, bowiem na wszystkich zmarzniętych czeka aromatyczny grzaniec, owocowa herbata a nawet gorąca czekolada. Dodatkowo weekendowe wieczory w DELI Park umilą Wam przestrzenne pokazy laserów z videomappingiem oraz pokazy rzeźb lodowych. Świąteczna Kraina już od 7 lat sprawia, że na twarzach, zarówno małych jak i dużych, pojawia się szeroki uśmiech! Każda kolejna odsłona to nowe wyzwanie, dlatego staramy się by co roku stworzyć dla Was nowe, ciekawe miejsce, które pełne jest światła, zabawy oraz magii. Śmiało patrząc w przyszłość, planujemy dla Was następne atrakcje, między innymi lodowisko! To wszystko i jeszcze więcej czeka na Was w DELI Park!

Przeżyjcie razem z nami niezapomniane chwile w świątecznej, a co najważniejsze, rodzinnej atmosferze!

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=I1J24FIRIkY[/youtube]


NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI
Pożar lokalu gastronomicznego na ulicy Kościelnej
Po godzinie dziewiętnastej straż pożarna została wezwana do pożaru lokalu gastronomicznego ZUOM na ulicy Kościelnej. Na miejscu pracuje pięć zastępów straży pożarnej.
więcejCzytaj więcej | Środa, 2017.11.15 19:55
Trwa antyfaszystowska manifestacja
Po godzinie siedemnastej tłumy manifestantów i kontrmanifestantów pojawiły się w rejonie pubu Reduta przy ulicy Strzałowej. Obie strony konfliktu rozdziela policja.
więcejCzytaj więcej | Środa, 2017.11.15 17:35