Pogoda jutro Pogoda Poznań
125
Reklama
Skorzystaj z dofinansowania na kursy i zdobądź nowy zawód !
REKLAMA | aktualizacja: Czwartek, 0 2020 roku, godzina 01: 1

Mieszkańcy miasta Poznania i całego województwa wielkopolskiego mają możliwość ubiegania się o dofinansowanie do kursów zakończonych otrzymaniem uprawnień bądź zdobyciem nowych kwalifikacji.

Skorzystaj z dofinansowania na kursy i zdobądź nowy zawód !

Poziom dofinansowania wynosi od 87 do nawet 100% wartości szkolenia wraz z egzaminem!.
Propozycja skierowana jest do osób pełnoletnich, pracujących oraz pozostających aktualnie bez zatrudnienia, mieszkających, uczących się bądź pracujących na terenie danego powiatu, z wyłączeniem osób prowadzących własną działalność gospodarczą.


Aktualnie prowadzimy nabór na następujące szkolenia:

• Kurs certyfikowanego instalatora systemów fotowoltaicznych z uprawnieniami elektrycznymi do 1kV, termin:. 14-18.10.2020 r. lub 25-29.11.2020 r. (szkolenie stacjonarne)

Wyżej wymienione szkolenie dedykowane jest szczególnie osobom, które zamierzają ubiegać się o uzyskanie tytułu certyfikowanego instalatora systemów fotowoltaicznych chcą zdobyć gruntowne przygotowanie do podjęcia pracy w zawodzie instalatora systemów fotowoltaicznych, interesują się tematyką odnawialnych źródeł energii, pragną poszerzyć wiedzę z zakresu prawidłowego montażu instalacji fotowoltaicznych, planują rozszerzenie działalności firmy o technologie oparte o odnawialne źródła energii.
Od dzisiaj rusza drugi już nabór na następujące szkolenia z możliwościom dofinansowania:

• Specjalista ds. kadr i płac w certyfikacji VCC termin: 10.10 - 28.11. 2020 r. (szkolenie stacjonarne) ostatnie wolne miejsca!
• Certyfikowany kurs SCRUM MASTER 23-25.10.2020 r. oraz 6-8.11.2020 r. (dwa weekendy, szkolenie online)

Szkolenia przeprowadzone są w małych grupach w formie stacjonarnej bądź w formie zdalnej
w czasie rzeczywistym. Zajęcia online odbywają się w godzinach 17:00-20:30 natomiast szkolenia stacjonarne od 8:30 - 15:30.

Jak zapisać się na kurs

• wybierz interesujący Cię kurs i dokonaj wstępnej rezerwacji mailowej lub telefonicznej. Już od tej chwili nasz konsultant zapewnia wsparcie w dostępnie do kursu i materiałów szkoleniowych,
• przejdź pomyślnie formalności z pozyskaniem dofinansowania i podpisz umowę na wybrany kurs,
• razem z potwierdzeniem, otrzymasz link do szkolenia online - kurs odbędzie się na intuicyjnej platformie Microsoft Teams. Nie musisz instalować żadnego programu! Do udziału w szkoleniu potrzebny jest jedynie komputer oraz dostęp do Internetu.

Nasze szkolenia online odbywają się w czasie rzeczywistym, a więc o ustalonej godzinie kliknij link... i gotowe! Szkolenia odbywają się w dedykowanych, wirtualnych pokojach i w małych grupach - tak, jak szkolenia stacjonarne. Podobnie jak w przypadku tradycyjnych szkoleń, w każdym momencie możesz zadać pytanie wykładowcy i aktywnie uczestniczyć w zajęciach.
Po szkoleniu otrzymasz dostęp do strefy klienta - czyli do omawianych prezentacji i materiałów.

Chcesz bez wychodzenia z domu podnieś swoje kwalifikacje zawodowe? Nie czekaj, zapisz się już dziś!
Zapraszamy do kontaktu: 530-098-792 lub 530-070-815, [email protected]
UWAGA! liczba miejsce jest ograniczona, o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji o naszej firmie oraz ofercie szkoleń znajdziesz na stronie https://www.atum.edu.pl/szkolenia-atum/

NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI
Pożar lokalu gastronomicznego na ulicy Kościelnej
Po godzinie dziewiętnastej straż pożarna została wezwana do pożaru lokalu gastronomicznego ZUOM na ulicy Kościelnej. Na miejscu pracuje pięć zastępów straży pożarnej.
więcejCzytaj więcej | Środa, 2017.11.15 19:55
Tragiczny wypadek w Swarzędzu: kierowca usłyszał zarzuty. Grozi mu 8 lat więzienia
Po tragicznym wypadku do jakiego doszło w nocy z piątku na sobotę w Swarzędzu zarzuty usłyszał 18-letni kierowca samochodu, który prowadził auto bez uprawnień i pod wpływem alkoholu.
więcejCzytaj więcej | Niedziela, 2017.11.19 11:15