Reklama
Reklama

Zmasakrowane ciało mężczyzny w Suchym Lesie. "Okoliczności znalezienia zwłok jednoznacznie wskazywały na zabójstwo"

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Policja

Policjanci wyjaśniają, co mogło się stać w jednym z domów w Suchym Lesie. Pewne jest, że doszło w tym miejscu do zabójstwa.

Według ustaleń dziennikarzy"Głosu Wielkopolskiego" to ciało Dariusza B. Mężczyzna miał udzielać pożyczek w poznańskich kasynach. Jego zmasakrowane zwłoki zostały ujawnione w jednym z domów w Suchym Lesie w sobotę. Niewykluczone, że mężczyzna zginął wcześniej, bo już kilka dni wcześniej nikt nie miał z nim kontaktu.

Interesujesz się zdrowym odżywianiem? Chcesz zostać dietetykiem? Nie zwlekaj! Rekrutacja trwa.
REKLAMA

Wczoraj prokuratura informowała, że przyczyna śmierci mężczyzny będzie znana po wykonaniu sekcji zwłok. Dziś na temat zdarzenia wypowiadają się też policjanci.

Policjanci z Komisariatu w Suchym Lesie w sobotę zostali poinformowani o tym, że w jednym z domów jednorodzinnych na terenie tej miejscowości miały się znajdować zwłoki mężczyzny. Wysłana na miejsce ekipa śledcza potwierdziła ten fakt. Okoliczności znalezienia zwłok jednoznacznie wskazywały na zabójstwo, dlatego na miejsce została wezwana specjalna ekipa dochodzeniowo-śledcza oraz został o tym zawiadomiony prokurator - informuje w rozmowie z WTK mł. insp. Andrzej Borowiak, rzecznik wielkopolskiej policji. W tej sprawie toczy się postępowanie karne. Mogę jedynie powiedzieć, że została w tej sprawie zatrzymana jedna osoba do wyjaśnienia. Ale dla dobra śledztwa więcej szczegółów nie możemy podać - dodaje.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Pogodowa chwila wytchnienia przed upałami
19℃
14℃
Poziom opadów:
0.5 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
7.97 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro