Pogoda jutro Pogoda Poznań
3118
W tym dniu brak wydarzeń
zakładka
POD NASZYM PATRONATEM
event
29 czerwca w Kórniku odbędzie się Festiwal Batyskaf, w trakcie którego na scenie zaprezentują Rosalie, Sonbird, Kasia Tontor, zimnv, Killedbycar a także Nohono. Przygotowano sporo atrakcji m.in. dla najmłodszych. Zapraszamy!
event
29 czerwca o 19.00 w Kościółku w Nekielce wystąpią tenorzy Tre Voci. Podczas ich koncertów można usłyszeć zarówno utwory klasyczne, jak i rozrywkowe. Tre Voci są nie tylko śpiewakami, ale również konferansjerami. Wprowadzają publiczność w ich muzyczny świat.
event
30 czerwca o 20.00 w Sali Ziemi wystąpi Jan Garbarek Group feat. Trilok Gurtu. Garbarek to jeden z największych saksofonistów w historii muzyki jazzowej. Towarzyszyć mu będzie jego grupa oraz jeden z najlepszych światowych perkusistów - Trilok Gurtu.
event
Już 12 kwietnia Spółdzielnia Mieszkaniowa „Osiedle Młodych” w Poznaniu zaprasza na inaugurację Ratajskiej Dziesiątki Kulturalnej. To 10 wydarzeń kulturalnych dla mieszkańców Poznania organizowanych w spółdzielczych domach kultury oraz w formie imprez plenerowych.
event
1 września w Teatrze Wielkim odbędzie się spektakl „Zapiski z wygnania” w adaptacji Magdy Umer i Krsytyny Jandy. Na scenie zobaczymy Krystynę Jandę i Janusza Bogackiego z zespołem muzycznym.
event
3 września w Teatrze Wielkim odbędzie się Benefis Demokracji. Jak w dawnych czasach konspiracyjnej walki o demokrację, Artyści skrzyknęli się na koncert, który ma być protestem przeciwko temu, co się ostatnio wokół nas dzieje. Wystąpią m.in. Jacek Fedorowicz, Felicjan Andrzejczak, Andrzej Czerski.
event
event
W dniach 28 - 29 września oraz 5 - 6 października na Świętej Górze w Gostyniu odbywać się będzie XIV Festiwal Muzyki Oratoryjnej Musica Sacromontana. W programie są cztery koncerty: Muzyka kubańska, Moniuszko sakralnie, Nieznay Józef Zeidler oraz Wieczór z muzyką gospel. Zapraszamy!
event
5 października o 20.00 w Klubie Tama wystąpi Voo Voo. Zespół będzie promować swoją najnowszą płytę „Za niebawem”. Premierowy materiał stawia na żywioł, rytm i mocniejsze gitarowe akcenty. Więcej też tym razem odniesień do spraw społecznych i pytań o kondycję człowieka w dzisiejszych czasach.
1 mln 474 tysiące czytelników
nr 1 w Poznaniu
100% poznański kapitał
Witold Kundzewicz
redaktor naczelny
Kasia Żurowska
redaktor prowadzący
Joanna Wachowska, Szymon Kaczmarek
redakcja
Tomasz Płuciennik
IT