Pogoda jutro Pogoda Poznań
kontakt z redakcją | skorzystaj z formularza lub wyślij email
nadawca (mail/tel):
zdjęcie / plik video:
treść wiadomości:
Wysyłając niniejszy formularz niniejszym oświadczam, że jestem autorem przesyłanego zdjęcia/video/tekstu i zgadzam się na nieodpłatne wykorzystanie tego materiału na łamach epoznan.pl, wtk.pl i Telewizji WTK.
codeimg Wpisz kod z obrazka

Grupa Fotografów epoznan.pl


Uruchamiamy nieformalną "Grupę Fotografów Epoznan.pl", do której zapraszamy wszystkich chętnych fotografów - naszych czytelników. Jak sobie wyobrażamy nasze działanie? Każda osoba chcąca do grupy przystąpić musi nam podać swoje dane oraz numer telefonu komórkowego. My na komórki wszystkich członków grupy będziemy wysyłali na bieżąco informacje gdzie coś ważnego się dzieję w Poznaniu, gdzie warto by popstrykać fotki. Każdy członek grupy, w miarę możliwości - jeśli będzie mógł i chciał - wybierze się w to miejsce z aparatem i potem prześle do nas zdjęcia. Jeśli kilka osób doda z jednego miejsca zdjęcia - nic nie szkodzi, wybierzemy najlepsze od wszystkich. Od każdej osoby z grupy oczekiwać będziemy minimum 1 zdjęcia/galerii miesięcznie.

Chcesz dołączyć do nas? Wyślij kilka swoich zdjęć, wraz z numerem kontaktowym na adres [email protected].

W każdym mailu z materiałem musi być zawarty, podpisany imieniem i nazwiskiem tekst: "Jestem autorem załączonego zdjęcia/artykułu/materiału video i zgadzam się na wykorzystanie go w Portalu Epoznan.pl i Telewizji WTK"

Redakcja zastrzega sobie prawo dokonywania skrótów, korekty, edycji nadesłanych materiałów. Redakcja zastrzega sobie również prawo do niepublikowania lub usunięcia opublikowanego materiału bez podania przyczyny.